A futsalbajnokság 7. fordulójában a bajnoki címvédő otthonába. A kék-fehérek hétgólos pofonba szaladtak bele pénteken.

Jól kezdett Déván a KSE – Bunduc, Ballesteros, Isac, Gazda, Căşineanu (Sánchez, Bărbăşescu, Pulugor, Bleza, Szabó, Dobozi) –, amely a 19. percig képes volt ellenállni a címvédő rohamainak, ekkor megtört a jég, félidőben 1-0 volt az állás. A második játékrészben azonban másik oldalát mutatta a kézdivásárhelyi csapat, gyors egymásutánban kaptak két gólt, ezután pedig csak szaladtak az eredmény után. A végére mindent egy lapra tettek fel, kivették a kapust, az utolsó percben pedig három gólt kasszíroztak, 7-0 lett a vége. „Egy jó első félidő után, sajnos, nagyon gyengén játszottunk. Most a pénteki, Resicabánya elleni mérkőzésre kell koncentrálnunk, muszáj nyernünk, hogy ne szakadjunk le az élmezőnytől” – értékelt Dobozi Levente edző.

Forrás: Székely Hírmondó