Nem ment a játék a többre hivatott KSE-nek kedd este, a teremlabdarúgó élvonal 5. körének zárómérkőzésén, a Galaci United-del szemben. Pedig a feltételek adottak voltak, hogy a kék-fehér alakulat idénybeli első hazai sikerét arassa, de csak erőtlen próbálkozásokra futotta.

A Bunduc – Gazda, Sánchez, Isac, Ballesteros kezdősort küldte pályára Dobozi Levente, a KSE eltiltását töltő edzője, de a későbbiekben szerephez jutott Bărbăşescu, Reyes, Pulugor, Căşineanu és Bleza is. A felek még jóformán bele sem melegedtek a játékba, amikor Sánchez óriásit hibázott, lazán saját kapujába gurította a labdát (0-1). Ezzel fontos lélektani előnyhöz juttatta a vendégeket, akik kíméletlenül kihasználták a hazaiak kapkodását, és a 10. percben már kettővel vezettek (0-2). A folytatásban jól tartotta a labdát a KSE, azonban fantáziátlan támadásaikkal nem tudtak túljárni a galaci kapus eszén.

A szünet utáni második percben szabadrúgásból is betalált az United (0-3), rá pár percre azonban szépített a házigazda, Ballesteros lövése pattant be a hálóba (1-3). A gól felpörgette a hazai együttest, de hiába hozták le kapusukat, hiába próbálkoztak távoli lövésekkel, gólt nem tudtak szerezni. Maradt az 1-3-as vereség, és a remény, hogy szombaton 17.30-tól legalább a sereghajtó Kolozsvárt le tudják győzni.

A forduló eredményei: Foksány – Marosvásárhelyi City’us 3-13, Sepsi FC – Kolozsvár 16-3, Resicabánya – Jászvásár 3-4.