Február 21-én, szombaton játszotta tétmérkőzését a KSE-ISK női kosárlabdacsapat az Aradi SPL-el. A mérkőzés első felében a vendégek teljesítettek jobban, a nagyszünetre kilenc pontos előnyre tettek szert.

A harmadik negyedre a KSE edzője, Ferencz Szabolcs, taktikát váltva küldte be lányait a pályára. A lányok védekező felállásban, egyszerű befutásos játékkal törték fel a vendégcsapat védelmét, és megfordították az eredményt. Az utolsó negyedre három alapemberük (Bartók Rita, Voloncs Orsolya, Csurulya Helga) kipontozódott, ám a helyükre beálló játékosok remekül teljesítették a taktikai utasításokat, így négy pontos előnnyel megnyerték a mérkőzést.

KSE-ISK: Csurulya Helga 18 p (2×3), Bartok Rita 4 p, Kovács Renáta 15 p, Biszak Boglárka 19 p, Fejér Anett, Incze Henrietta 6 p, Bimbó Eszter 9 (1×3) p, Tolvaj Beáta 1 p, Istók Anita, Rendy Hanna, Mátyus Anita, Voloncs Orsolya.

KSE-ISK – Aradi SPL 72 – 68 (16-20; 14-19; 20-8; 22-21)