KSE Sportnapok
Íme a részletes program, amely az idei KSE-napok keretében zajlik majd május 5–8. között a kézdivásárhelyi sportcsarnokban és környékén.
PROGRAM:
MÁJUS 4., SZERDA
09.00 Felső-háromszéki iskolák minifoci bajnoksága >> sportcsarnok (jelentkezni: 0754 646 744)
17.00 KSE – Ozsdola nagypályás labdarúgó mérkőzés >> Sinkovits Stadion
MÁJUS 5., CSÜTÖRTÖK
12.00 Fogyatékkal élők futóversenye >> Sinkovits Stadion (jelentkezni: 0754 646 744)
14.00 Asztalitenisz bajnokság amatőröknek >> sportcsarnok
17.00 Ugrókötél verseny >> sportcsarnok
18.00 KSE – KSE nagypályás labdarúgó mérkőzés >> Sinkovits Stadion
MÁJUS 6., PÉNTEK
09.00 Minifoci torna lányoknak >> sportcsarnok
11.00 Öregfiúk nagypályás labdarúgó tornája >> Sinkovits Stadion (jelentkezni: 0728 027 579)
15.00 Lábtenisz bajnokság gyermekeknek, ifjaknak és felnőtteknek >> Sinkovits Stadion (jelentkezni: 0752 377 675)
17.00 Kerékpárverseny, ügyességi verseny, sebességi próbák >> sportcsarnok parkoló
17.00 Néhai Dobolyi Aladár díszpolgárrá avatása és az asztalitenisz terem névadó ünnepsége >> asztalitenisz terem
18.00 Minifoci bajnokság (jelentkezni: 0754 646 744)
21.00 Koncert: Éli zenekar >> színpad
MÁJUS 7., SZOMBAT
08.00 Minifoci bajnokság folytatása
08.00 Gyalogtúra Tündér Ilona várához
09.00 Tenisz mérkőzések >> Molnár Józsiás-parki teniszpálya
09.00 Gombfoci bajnokság gyermekeknek, ifjaknak és felnőtteknek >> sportcsarnok
09.00 A Labdarúgó Iskola bajnoksága U9-es és U10-es korosztálynak >> Sinkovits Stadion (Csengeri Attila)
10.00 Hivatalos megnyitó: résztvevő sportolók felvonulása a Tanulók Klubja fúvószenekarának és mazsorettcsoportjainak közreműködésével >> Sinkovits Stadion
10.40 Öregfiúk kézilabda tornája >> sportcsarnok
11.00 Futóverseny gyermekeknek, ifjaknak és felnőtteknek (400, 800 m) >> Sinkovits Stadion
11.00 Steel Tonic >> Dynamic terem (Iskola u. 14. A., érdeklődni: 0744 347 742)
11.00 Asztalitenisz bajnokság >> NMSK asztalitenisz terme (jelentkezni: 0748 853 803)
11.00 Íjászbemutató és -verseny >> Sinkovits Stadion, hátsó pálya
12.00 Ultrarövid-hullámú rádióamatőr verseny >> Lipse-tető
12.00 Tollaslabda verseny >> sportcsarnok mellett (jelentkezni: 0754 646 744)
12.00 Zumba Fitness >> Dynamic terem (Iskola u. 14. A., érdeklődni: 0744 347 742)
12:00 Streetball >> Sinkovits Stadion
12.00 Ügyességi verseny jégkorongos gyerekeknek >> stadion mellett
14.00 TRX-bemutató >> Dynamic terem (Iskola u. 14. A., érdeklődni: 0740 551 710)
15.00 Funkcionális köredzés >> Dynamic terem (Iskola u. 14. A., érdeklődni: 0740 551 710)
17.30 BodyArt-edzés Sylveszter Rékával >> sportcsarnok
17.00 For Dance tánccsoport előadása >> színpad
18.00 Koncert: Angie >> színpad
20.00 Koncert: Akusztik >> színpad
22.00 Koncert: The Crazy Plumbers >> színpad
MÁJUS 8., VASÁRNAP
08.00 Kerékpártúra a Zernye-tetőre (jelentkezés: 0752 636 983)
09.00 Tenisz mérkőzések >> Molnár Józsiás-parki teniszpálya
09.00 Minimaraton Kézdivásárhely – Torja útvonalon (érdeklődni: 0754 646 744)
10.00 Ügyességi verseny görkorcsolyás gyerekeknek >> sportcsarnok mellett
14.00 Fúvószenekarok és tánccsoportok előadása. Fellépők: a rétyi Kováts András Fúvósegyesület zenekara, a baróti Tanulók Klubja táncosai, a sepsiszentgyörgyi Gyerekek Palotája táncosai, a kézdivásárhelyi Tanulók Klubja gyermekzenekara >> Színpad
13.30 Öregfiúk minifoci mérkőzése >> sportcsarnok
15.00 Crossfit bemutató és -verseny >> sportcsarnok mellett (érdeklődni: 0742 335 895)
17.30 Salsa, rueda és bachata bemutató >> színpad előtti tér
18.00 Sportgála: a 2015-ös esztendő legjobb sportolóinak díjazása >> sportcsarnok
20.00 Koncert: FUNKorporation >> színpad
Fenntartjuk a programváltoztatás jogát.
2016. április 29.